Tişörtlerle ilgilenen bloglara şöyle bir gözatalım


Çoğu firma tişört satıcısı için, blogerlar SEO’larını iyileştirmenin yollarından biridir, tabi bizim gibi bu işe gönül verenler için, bazı blogların sadece SEO köpürtmek için olmadığını biliyoruz Hazır giyim sektöründe kişiselleştirilmiş tişörterin tanıtımını yapmak ve toplumla iletişim halinde kalmayı amaç edinmiş bir çok yabancı blog bulunmakta.

Bazı bloglar markanın sesi ruhu olurken, bazıları ise farklı tişörtlere ve markalara da önem vererek, sadece kendi markalarını önemsemeden, yaptıkları işi önemseyerek oluşturdukları bloglara sahipler. Kendi markalarının ve yaptıkları yeniliklerin yanında bir çok markanın da yaptığı şeylerden toplumu haberdar etmekten zevk alıyorlar.

Bunun en güzel örneği, ‘Bu Nesne Dünyanın En Siyah Malzemesiyle Püskürtülmüş Ve Bizi Korkutuyor’ gibi başlıkları kullanana, farklı malzemeleri de ön plana çıkaran; General Electric blogudur . Bir blog, müşterilere yaklaşmanın çok daha rahat bir yoludur; bu nedenle, generalin içeriği söz konusu olduğunda, genel olarak insnalara ‘takılmaya’ izin vermesiyle ön planda diyebiliriz.

Aşağıdaki listede konu hakkında, yorum, tasarım, yaratıcılık, popüler kültür ve çok daha fazlası hakkında içerik bulunduran T-shirt blogları bulacaksınız.

Bulunan Ürün; Giyim

Karanlık popüler kültüründen ve kült filmlerden hoşlanıyorsanız, bu blogu kaçıramazsınız. Nedenbahsettiğimi daha yakından görmek isterseniz buyrun buradan. Belki dedünyanın en iyi geek nostalji içeriği tamda burada. Site sadece ürünü olan tişörtlerden bahsetmez, aynı zamanda birçok diğer koleksiyon öğelerine mümkün olduğunca yer verir.

Tişört Guru

Bu blog günlük olarak, dünyanın heryerinden helen en yeni tasarımların bazılarının sergilendiği tişört sitesi. Guru, aynı zamanda eğlenceli, yarışmalar ve t-shirt incelemeleriyle ilgili bir çok bölüme ve katagoriye de sahip geniş içerikli bir sitedir.

Troundup

Genç bir üniversite öğrencisi olan Colin, bu blogu kendi tişörtlerine olan aşkı nedeniyle başlatmış. Artık onları fazla giymemesine rağmen, incelemeler ve özel promosyonlar sunan bir blog kullanıyor. Colin, lütfen daha sık güncelle. Esprili yorumlarınızı seviyoruz!

Yarıştıran Blog

Eğer bir tişört tasarımcısıysanız, bu blogu yer imlerinize eklemelisiniz. En son T-shirt tasarım yarışmaları, katılımcıları ve kazananları ile sürekli güncellenmektedir. Bana sorarsanız, bu tür yarışmalara katılmak sadece biraz ekstra para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda portföyünüzü gün el tutar

Tişörtümü Seviyorum Çünkü…

I Love Your T-shirt , marka incelemeleri ve tasarım vitrini gibi özel içeriklerle en sevdiğimiz kıyafetlere olan aşkı paylaşabildiğimiz özel içerikli bir site diyebiliriz. Tişört üretiyorsanız, insanların ne tür tişörtler sevdiğini analiz edebileceğiniz sıkı bir site diyebiliriz.

Tişört Popüler Kültürü

Bu blog yazarları, biraz riskli ve diğer t-shirt blogcularının gitmediği yerlere gitmeye cesaret ediyor.Grinin Elli Tonuna bir göz atın derim ben . Pop kültürüne odaklanan web sitesi, en sıcak sorunları çözen en iyi giysilere sahip. Ancak, daha sık güncellenmesini gerekli gibi gözüküyor.

 

Süslü Tişörtler

Çok detaylı baskılı tişörtlerle ilgileniyorsanız, bu blog tam size göre. Burada web’deki en iyi tasarımlardan bazılarını bulabilirsiniz. Son derece detaylı, akılcı ve alışıla gelmişin dışında tişörtlere ulaşacağınız kesin. Diğer web siteleri gibi markalara odaklanmak yerine, “Fancy Tişörtler” giysinin kendisine odaklanıyor ve sadece en havalı olanları seçiyor.

Tee Yorumcusu

Tee Reviewer , isminden de anlaşılacağı gibi, tam olarak ne diyorsa onu yapıyor, tişörtler ve giyim mağazaları hakkında yorumlarda bulunuyor. Bu listedeki tasarım vitrin platformlarına ve yaratıcı röportajlarına odaklanan diğer bloglardan farklı olarak, bu site dürüst geri bildirimde bulunarak giysilerin kalitesine odaklanıyor. Dezavantajı? Çok sık güncellenmiyor.Share this post
  , , , , ,