tüm yeni motorcu ürünleri

KAWASAKI Z900 WATCH

Bir Kawasaki Z900’e sahip olmak, sahip olmak veya her zaman hayal etmiş olsanız da, sizin için saat olabilir. Z900.us, bu özel saati Klasik Yolculuk Koleksiyonunun bir parçası olarak üretti. Zaman parçası Almanya’da üretildi ve 1.7 inç çapında ve safir kristal ile donatılmış büyük boy paslanmaz çelik bir kasaya sahip. Kayış siyah derideyken, siyah saat yüzünün beyaz bir ‘900 adet Çift Yönlü Eksantrik Mili’ logosu vardır. Saatin yanı sıra saatin durma işlevi, 60 dakikalık bölünme süresi göstergesi, 24 saat göstergesi ve tarih işlevi de vardır. Yalnızca 135 £ için www.Z900.us adresinden çevrimiçi olarak mevcuttur.

SEALEY TOOLBOX LIGHT Geceler içindeyken – ve bunu okuduğunuzda saatler geri kalmış olacak – karanlık yarıklarınızı aydınlatmak için biraz daha fazla ışığa ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. Kulübenizdeki veya garajınızdakiler, kendi kişisel çatlaklarınızı nasıl aydınlatacağınız size kalmış ama biz karışmıyoruz. En fazla ışığa ihtiyaç duyduğunuz yerlerden biri ve en az sahip olabileceğiniz yerlerden biri. Bu, araç kutunuzda. Şimdi Sealey’nin İngiltere’deki özel Toolbox Light bu sorunu çözdü. Sert alüminyumdan imal edilmiş, bir alet kutusundaki tepsileri aydınlatmak için 15 LED’i icat ederken, iki kayar manyetik braket ışığı gereken yere yönlendirmek için 180 derece dönebilir. Bu parantezler ayrıca rozet ve logolardan kaçınmak için ayarlanabilir ve böylece alet çantanıza tam olarak yaslanır. Ünite yaklaşık 18 inç uzunluğundadır ve 12 saate kadar uzun çalışma süresi olan iki ışık ayarına sahiptir. Yüksek çıkış 150lm ve düşük çıkış 100lm’dir. Işık, şarj edilebilir bir 3.7V 2.2Ah Lityum-iyon pille çalıştırılır ve bir USB şarj kablosu ile birlikte verilirken, LED şarj göstergesi ışığın tamamen şarj olduğunu gösterir. Mevcut RRP (özel teklif) £ 38.45’tir ve daha fazla ayrıntı ve stokçular için www.sealey.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ÇAPRAZ YOL EL KULAKLIKLARI Custom Chrome Europe’un yeni ürün yelpazesi bu gidon ikilisidir. Hem Cross Road hem de Cross Road Solo, 1 inç çapında bir tüpte ve çeşitli krom veya siyah toz kaplamalı olarak mevcuttur. Daha fazla ayrıntı için, yerel CCE satıcınızla konuşun veya www.custom-chrome-europe.com adresini ziyaret edin.

ROLAND KUMLARI MIA BAYAN CEKETİ Bu Noel’de hayatındaki bayan için biraz özel bir şey istersen, Roland Sands Design’dan Mia ceketinden başka bir yere bakma. Birçok deri ceketin aksine, feminen şekle önden aşağıya düzgün asimetrik bir fermuar ve kapitone dikiş ayrıntılarıyla uyacak şekilde tasarlanmıştır. Hem uyum hem de rahatlığa yardımcı olmak için sırt, yanlar ve dirseklerde esnek yivlere sahiptir, ancak zekice tamamen çıkarılabilir ve ayrı ayrı takılabilen çıkarılabilir bir su geçirmez hoody ile birlikte gelir. Mia ayrıca, üstün darbe koruması için premium Knox Microlock kalıplı zırhla donatılmıştır. Kalın manda derisinden yapılmış, siyah veya tütünlü ve XS – 2XL bedenlerinde mevcut, fiyatı 399 TL. Daha fazla bilgi için, bkz. Www.motorcyclestorehouse.nl.

Share this post