Geçmişin temsili, geleceğin izinde

farklı tişört diyarı

Kadıköy’ün ilk ismi; Körler Ülkesi, yani; Chalcedon… Aslında bu ismi buraya, yani Kadıköy’e veren, o zamanlar Saray Burnu’na yerleşen Bizans halkı.Bizans’ın aklı ile Kadıköy’e rabet göstermek onlar için akıllarında şu soru işaretini doğurmuş ve; “bu kadar güzel bir yarım ada toprağı” (Saray Burnu) varken, karşı yakadaki insanların ancak -kör- olması gerekir” diye düşünmüşler . Hal böyle olunca, ki şu anki Kadıköy topraklarında yaşayan insanların isimleri “körler” manasına gelen Chalcedon olarak kalmış. Kadıköy’ün ismi de bu kökten evrilerek bugünlere kadar gelmiş.Bizler de yaşadığımız ve sevdiğimiz, hissettiğimiz yeri temsil etmek adına, bu eski ismi yeni nesile taşıyalım istedik ve tişört markamızın ismini The Chalcedon olarak kurduk. Firmamız 2015’den bu yana ticari ünvanı Taner Uçan olarak internet üstünden hizmet vermektedir. Farklı tasarım tişörtleri sizlere suna bilmek amacıyla özel bir ekiple kurulan bu marka, diğer markamızdan ayrı modellere sahiptir, fakat tişört kalitelerimiz aynıdır. %100 pamuk olan tişörtlerimiz, kesinlikle elastan veya sentetik iplik içermez ve insan sağlığına zararlı boya kullanılmaz.

%100 Yerli Üretim

Tüm ürünlerimiz, %100 kendi üretimimiz ve %100 Türkiye topraklarında üretilen yerli üretimdir. Kesinlikle kanserojen madde içermez ve insan sağlığına zararlı muhteviyatlar içermez. Bebekler ve çocuklar için uygun, doğal ve sağlıklı koşullarda kesilir, biçilir ve dikilir. Desenli tişörtlerimizde de özel DTX (Direk tekstil baskı) Printerlar ile su bazlı özel boyalar kullanılarak tişörtlerimiz desenlerle bezenir ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ile kullanıma sunulur. Toptan tişört alımlarınız için bizimle irtibata geçerek direk bilgi alabilirsiniz.

Toptan Siparişler

Firmamız, parakende tişört satışı dışında, kendi modelini temin edecek olanlara ya da bizim modellerimizden seçerek talepleri doğrultusunda toptan tişört siparişi almaktadır. Toptan tişört siparişlerimizde bizimle irtibata geçerek, genel bilgi alabilir, desenlerinizi bize yollayabilir, ya da talebinize göre uzman tasarımcılarımızdan özel desen talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim

Caferağa Mh. Gen.Asım Gündüz Cd.
No: 56 – 34714
Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0850 346 64 96
E-mail: info@thechalcedon.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!