Tasarım Tişört

Tasarım Tişört Farklı Moda

tasarım benim vazgeçilmezim diyorsan

Tasarım Tişört sipariş etmek bazen internetten almak riskli olabiliyor, fakat iade garantisi veren bizim gibi tişört siteleri mutlaka ki tüketicinin haklarını savunacak biçimde siz müşterilerine hizmet verebilmekte. Markamız, evinize gelen ürünü, 7 gün içerisinde koşulsuz şartsız olarak iade alabilmektedir. Tasarım tişörtlerin siparişlerinde en büyük risk, tasarımı, manken ve model resimlerinden tam algılayamamış olmanız olabilir. Firmamızın iade oranı % 1 oranında olmasına rağmen, hiç bir müşterimize iade süreçlerinde problem yaşatmamak birinci ilkemizdir.

İnternettten sipariş verilen her ürün için, internet mağazaları mutlaka bu kolaylığı tüketiciye sağlamalıdır. Genellikle tüketicilerin en büyük problemi , iade koşullarının zorlu olduğu firmaların kendilerinin başına bela olduğu yönündedir. Biz mümkün olduğunca, müşterilerimizi daraltmamaktan yanayız.

Tasarım tişört alışverişlerinizde, ayrıca bazen kesimlerden hoşnut kalmayabilirsiniz. Bizim tişörtlerimiz reguler fittir ve rahat giyim tarzına uygundur. Bayan tişörtlerimizde ise, hafif daralan bölgeler yer alır ve vücuda oturur. Yine dediğimiz gibi, memnun kalmadığınız her ürünü anında iade edebilirsiniz. Bize ulaşım bilgilerimizden ulaşmanız kafi.

Tasarım Tişört Online Sipariş

İnanın özel tişört demek sizin en beğendiğiniz tişört demekdir. Keismiyle tarzıyla duruşuyla, modeliyle. Ama bizim için en önemlisi ise dezeni… Farklı desenlere sahip, rahat ve salaş kesimli klasik tişörtler, bizim için en ideali. Askılı ya da U yaka dediğimiz tişörtleri heryerde giymek pek mümkün değil ama bizim mağazamızda bu yaka çeşitleri de bulunmakta. Askılı tişörtler, U yaka tişörtler, geniş yaka tişörtler mevcut. İster basic olarak satınalabilir, isterseniz baskı isteyebilirsiniz. Seçim sizin.

Süper Tasarımlar Seni Bekliyor

Mümkün olduğu kadar her tarza hitab etmeye çalışmak yerine, kendi çizgimiz üstünden ilerlemeyi tercih eden bir tişört satış sitesiyiz. Farklı tasarımlar yapmayı, insanları şaşırtmayı seviyoruz. Rock müzik dinlemeyi seven, kült olmuş sıradışı şeyleri beğenen insanlara hitab etmeyi tercih ediyoruz. Bu yüzden tasarım tişört modellerimizde mümkün olduğunca ülkemizden ve sıradanlıktan uzaklaşmayı ilke edinmiş durumdayız. Bazı desenler bizim tasarımımızken bazı desenleri de internette beğenip tişört üstüne uygulanabilir hale getiriyoruz. Başka yerde satışı olmadığı için tercih edilen modeller haline geliyorlar.

Neden Tasarım?

Çok fazla düşünmeye gerek yok aslında. Tasarım demek aslına bakılırsa bir yandan da farklılık demek. Ama asıl anlam itibariyle, kullanım amacına yönelik optimum özellikleri taşıyan materyallere tasarım ürünler diyebiliriz. Yani kullanım amacını ve  kullanım kolaylığını düşünen tasarımcılar tarafından tasarlanan ürünler kullanmak, insanlar için bir lüks olmamalı. Fakat günümüz şartlarındaki araştırma ve üretim maliyetleri nedeniyle bu ürünler pahalı. Moda olan ürünlere nazaran daha pahalı bile olabilmekteler. Aslına bakarsanız, moda olan ürünleri firmalar, diğer ürünlere destek olması amacıyla bir tık pahalıya satabiliyorlar diyebiliriz.

İletişim

Caferağa Mh. Gen.Asım Gündüz Cd.
No: 56 – 34714
Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0850 346 64 96
E-mail: info@thechalcedon.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!