Motorsiklet Ruhu

Ne yazık ki, kış mevsiminde bir şey yok (şanslı güney yarım küre okuyucularımız hariç). Bu, bisikletin tuzla kaplandığı veya garajda sıkışıp kaldığı anlamına gelir. Her iki şekilde de baharın başlamasıyla gerçekleşecek olan harika yolculukların hayalini kuruyoruz. Peki nereye gideceksin ve 2019’da ne yapacaksın? Size bazı önerilerde bulunmamıza izin verin. Freddie Paul, Rossi sadıkları arasında bir parça istilasının tadını çıkarmak için Mugello’daki İtalyan GP’ye gitmenizi önerir. 2018 etkinliğine yaptığı geziye dayanarak, bu iyi bir fikir gibi görünüyor. Daha fazla kanıt için sayfa 32’ye bakınız. Edph Edelstein, Romanya’dan Cebelitarık’a macera bisikleti için yapılanlar için bir Avrupa mitingi önerdi. Kanıt 64. sayfada. Triumph’un Portekiz’deki yeni 1200 Scrambler’ını sürmekten yeni döndüm. Gerçi hemen hemen her yerdeki eskiden ve her şeyden ikincisinden zevk aldığım için mutluyum. Bu, sayfa 38’de. Ayrıca, ilk fırsatta da bir İtalyan otomobiline geri döneceğim, ancak daha fazla para ve alımlarımı eve nasıl getireceğimi daha iyi bir planla. Günaha 75. sayfada. Gary Johnson neden bu yıl sayfa 98’de tekrar TT’ye geçmem gerektiğini hatırlatıyor ve Adam Smallman da 101. sayfada bir kaç gün daha dava açıyor. Gitmek istediğini biliyorsun. endişe verici bir şekilde, sayfa 46’da, Gary Inman orta yaşlı kemiklerin ve kötü sırtların fazla yarışmak için bir mazeret olmadığını ve eğer başarabilirse neden yapamıyoruz? Cazibeye dayanıp dayanamayacağınıza bakın ya da 2019’da Gary’ye ızgaraya katılın. Tüm bu heyecandan önce, 15-17 Şubat’ta Londra Motosiklet Fuarı’na bir gezi yaparak motosiklet yılına başlayacağız. Ama o zaman hala kış olacak. Sorunun tadını çıkarın ve Bisiklet yamalarınızın ve çıkartmalarınızın resimlerini göndermeye devam edin.

Bu yılki Dakar tamamen kum, kum ve daha çok kumla ilgiliydi. Bu, önceki yılların gerçek irtifasını kaybedecek olan etkinlik ile biniciler için en önemli özellikti. Bu Fen-düz arazi anlamına gelmiyordu – ilk aşamadaki ay manzarasındaki Matthias Walkner.

Bu yıl Dakar, 6 Ocak’ta başladı ve binicilerin bazı günlerde 800 kilometreyi geçtiğini gördüğü onbir günlük işkence gördü. 2018 galibi Matthias Walkner, KTM’sinde öne çıktı, ancak Honda, son zamanlarda iyi görünen ilk Amerikalı olan Ricky Brabec ile keskin uçtaydı. Brit Max Hunt, kutudan çıkan ve kendi bisikletlerini tamir eden desteklenmeyen sürücüler için ‘Orijinal by Motul’ sınıfına liderlik etti. Bisiklet basmaya devam ederken yarışmak için hala sekiz gün vardı.

Derin ve yumuşak kum, hem sürücü hem de bisiklet için çok yorucudur – profesyonel sürücüler bile sefil bir zaman geçiriyor gibi göründüğünde zor olduğunu biliyorsunuz. Bu, Arjantinli binici Franco Caimi’nin Yamaha fabrikasında – ters silindir WR450F Rally’nin iyi görünmesi bekleniyordu ancak dört kişilik ekibin ilk ondan başını belaya sokma mücadelesi vardı.

»Derin ve yumuşak kum, hem sürücü hem de bisiklet için yorucu – bilirsiniz, profesyonel sürücüler bile sefil bir zaman geçiriyor gibi göründüğünde zorlaşır. Bu, Arjantinli binici Franco Caimi’nin Yamaha fabrikasında – ters silindirli WR450F Rally’nin iyi görünmesi bekleniyordu ancak dört kişilik ekibin ilk ondan başını belaya sokma mücadelesi vardı. sürücü Laia Sanz. Kadınların Deneme Dünya Şampiyonu’nun 13 katı, ilk olarak Dakar’ı 2011’de geri alarak 39’u bitirip kadınların kategorisini kazanmıştı. 2018’de, tıpkı MotoGP sürücüsü Casey Stoner’in sahip olduğu gibi – çılgınca bir hastalık geçirdi – yine de rahatça en iyi kadın yarışmacı. ”» Bivouac’ın bu havadan çekimi, organizasyon ve sıkı çalışmaya yepyeni bir bakış açısı getiriyor Bu yarışa giriyor. Bu alan her gün tamamen doluyor ve yüzlerce kilometre uzakta, rakiplerin gelişine hazır hale geliyor. »Bu bivouacın havadaki çekimi organizasyon ve yarışa giren sıkı çalışma için yepyeni bir bakış açısı sunuyor. Bu alan her gün tamamen doluyor ve yüzlerce kilometre uzakta, rakiplerin gelişine hazır hale geliyor. Bivouac’ın bu havadan gösterimi, organizasyon ve yarışa giren sıkı çalışma için yepyeni bir bakış açısı sunuyor. Bu alan her gün tamamen doluyor ve yüzlerce kilometre uzakta, rakiplerin gelişine hazır hale geliyor.

Share this post