Sokaktaki moda tişört

tasarım erkek tişörtler ve bayan tişörtler

Moda tişört dediğimiz zaman insanların aklına hemen herkesin aldığı tişörtler gelebilir. Bir çok internet sitesi tişörtlerini tabiki daha çok satmayı hedefliyor. Kaft, 8 gibi firmalar, fazla satmanın herkese satmanın peşinde iken bizim firmamız, değişik tişörtleri hak eden ve onu gerçekten isteyenlere satmanın peşindedir. Farklılık bunu gerektirir.

Sokak modasında, herkesin üzerinde olan değil senin tarzın olan sadece senin modandor ve moda tişört dediğinizde bizim için sokak modası çok daha önde gelen bir konu diyebiliriz. Hayatımızın çoğunu sokaklarda geçiriyoruz, çalışıyorsak işlerimize gidebiliriz, evimize gelebiliriz, ama sosyal yaşamımız sokaklarda geçiyor. AVM’ler de aslında birer sokak, üstü kapalı ve üzerlerinde çatı olan sokaklar. Ama bizim için İstanbul’da sokak modası diyince iki semt geliyor aklımıza. Biri Nişantaş diğeri ise Kadıköy.

Yaramaz erkeklerin ve haylaz kızların asi bakış açısıyla şıklığın birlikte yoğurulduğu street fashion tarzının öncüleri genellikle bizim firmamız gibi kıyıda köşede kalmış farklı firmalardır. Extreme şeylerden hoşlanıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Tarzınız Sokak Modası Olsun

%100 Yerli diye almayabilirsiniz, %100 pamuklu diye almayabilirsiniz, %100 moda diye almayabilirsiniz… Ama farklı olmanın tadını bizden başkasıyla alamazsınız.

Tasarım ve %100 pamuk tişörtler, sadece The Chalcedon’da. Motorsikletleri, dövmeleri, gece yaşamını, çılgın partileri seviyorsan, sokak modası için doğru adrestesin. Özel tişört modellerimizle farklı olmanın tadını çıkarabilirsin.

Farklı Tasarımlar

Kadınlar ve erkekler moda konusunda farklı düşüncelerle ilerlerler. Genellikle erkekler yaşam tarzlarına göre gündelik giyimlerini yönetirken, kadınlar modayı takip etmeye, çalışıyorlarsa, şirketlerindeki çalışma arkadaşlarının giyimlerini takip etmeye çalışırlar ve buna göre giyinirler. Sokak modası ise çeşitliliği getirir, farklı tasarım ya da eski giyim ürünlerini kombinleyerek ilerler. Her sokak modası öğesi birbirinden farklı olabilir, ama bütüne baktığınız zaman kendine bir şıklık seçmiş olduğunuzun farkına varırsınız.

İletişim

The Chalcedon
Caferağa Mh. Gen.Asım Gündüz Cd.
No: 56 – 34714
Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0850 346 64 96
E-mail: info@thechalcedon.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!