İade ve İptal Şartları

Teslimat

Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir. Müşterinin verdiği bayan tişört ya da erkek tişört, teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar. Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyid edilmelidir. Sipariş alındıktan sonraki bir iş günü içinde Thechalcedon.com ekibi tarihlerle ilgili olarak müşteriyle iletişime geçip detayları teyid eder.

İadeler

Hazır sipariş edilen bayan tişört ve erkek tişört ürünleri herhangi bir sebep göstermeden teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin ücreti 3 gün içinde müşteriye aynı yolla geri ödenir. Yani nakit ödediyseniz nakit, kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartına iade yapılır.

İade Süreci

Müşteri iade isteğini belirtip detayları görüşmek üzere o850 346 64 96 numaralı telefonu arar, neden iade etmek istediğini belirtir. Ekibimiz iade süreci başlamadan müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılabilecek bir şey varsa teklifini iletir. Yoksa iade isteğini kayda alıp müşteriyi bir sonraki aşama için yönlendirir.  

Müşteri ürünü herhangi bir kargo firması ile alıcı ödemeli olarak İade için kullanılacak adres ve telefonlar: İdealtepe Mh. Sağlık Sk. No:24/A-A Da:2 Maltepe İstanbul. Telefon: o850 346 64 96

İade edilen ürünler adresimize ulaştığında ekibimiz öncelikle yıpranma durumunu tespit etmek üzere kontrol eder.  Ürün kullanılmamış, kirlenmemiş ve yıpranmamışsa, yani satılabilecek koşullardaysa iade kabul edilir.

Değerlendirme sonucu ne olursa olsun müşteri telefon ile aranarak sonuç hakkında bilgilendirilir

3 iş günü içinde ücret iadesi yapılır veya ürün alıcıya teslim edilmek üzere kargoya verilir.  

İade kabul edilirse kargo bedelini satıcı, edilmezse müşteri üstlenir.

İade Şartları

İade isteğinin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Yani kirlenmiş veya yıpranmış ürünlerin iadesi mümkün değildir. 

Müşterinin istek veya ölçülerine göre dikilen veya üzerinde değişiklik yapılan ürünlerin iadesi üründe thechalcedon.com’dan kaynaklanan kusur bulunmasına bağlıdır. Belirtilen ölçülere uygun üretilen, ürün bilgi sayfasında gösterilen ya da müşteriyle anlaşılan özellikleri karşılayan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Kullanılmış veya yeniden satılamayacak şekilde zarara uğramış ürünler iade edilemez. Müşteri ürünü teslim aldıktan sonra deneyip kabul etmiyorsa hemen iade etmelidir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!