Ruj Renkleri Spor Ayakkabılara Yansıdı
/
/
Ruj Renkleri Spor Ayakkabılara Yansıdı

Moda dediğimiz zaman bir bütünü ele almak gerekiyor, bu günlerde dahi, sık kullandığımız bir kelime var değil mi? Kombin… Yani tek bir giyim unsuru tek başına tüm modanızı asla belirleyemez. Bunu göze almış olacaklar ki, kadınlarda ruj renklerinin kıyafetlerle kombinlenmesi gerektiğini biliyorlar. Makyaj markası MAC’ın favori ruj renklerinden bir ayakkabı serisi üretmişler.

Birkaç fashion sezonudur takipçilerini heyecanlandıran ve “olmassa olmaz” listemizin üst sıralarında bulunan “seçici spor ayakkabı” trendi, Balenciaga’nın biçimsiz sneakerları. Gucci’nin göz alıcı yürüyüş bağcıkları. Loewe’nin elf tarzını yansıttığı tenis ayakkabılarıyla devam ederken, bu akımın en spot olanı çok farklı bir iş birliği ile moda kulvarlarına çıktı

Ruj Renkleri

Puma  ellinci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, makyaj markası MAC’le birlikte yaptıkları bir iş birliğinden söz ediyoruz. Ünlü kozmetik markasının favori ruj renkleri, Puma’nın en klasik ve içten modelleri ile özdeşleştirildi. Geçen moda sezonunda eşofmanlarıyla gündüz giyiminden gece giyimine bir ivme yakalayan marka, şimdi de yeni bir akımın peşinden ilerliyor. Adeta “spor giyimde geceleri de varız” demekten geri kalmıyorlar.

Dünyanın en önemli spor ayakkabı üreticilerinden olan PUMA inanın bu adımla bir çok kadının seçimi olacağı kesin. Özellikle gece gezmelerinde kendine güvenen ve davetlerde ya da partilerde boy göstermeyi seven, ama rahatına da düşkün olan sportif IT Girllerde bu akımı önümüzdeki zamanlarda sık sık göreceğimizi düşünüyorum.

Dipnot: Bazı sevenlerimizden mailler alıyoruz. Yorum mahiyetindeki bu maillerde, bizim tişört firması olduğumuzu neden başka şeyler hakkında yazılar yayınladığımızı, sosyal medyada neden farklı konularda yazılara yer verdiğimizi soran takipçilerimiz olmakta. Modanın bir bütün olduğunu savunan ekibimiz, daima modanın her alanıyla ilgili, lüks yaşam ve trendlerle ilgili blog kısmımızda yazmaya devam edecek. Bazı yazarlarımız siyaset ile iligli yazılar da yazacak, bazı yazarlarımız teknolojiden de bahsedecek. Blog kısmımızı biraz daha sosyal yaşamın içerisinde görmek ve sizleri yeniliklerden haberdar etmek adına devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Bu arada bizim bir tişört mağazası olduğumuzu yineleyerek, tişörtlerimize bu linkten ulaşarak bakabilir, taksitle sipariş edebilirsiniz; tişörtler

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!