Moda ve IT Girller e Tabi Instagram
/
/
Moda ve IT Girller e Tabi Instagram

Bildiğiniz gibi modacılar ekonomi falan anlamaz, ekonomik kriz nedir bilmez, cebinizde paranız yokmuş varmış, ya da maaşınızı alamamışsınız bakmaz. Moda; zengin bir fabrikatörün biricik sevgilisi gibidir desek yanlış olmayacaktır. Sürekli ilgi isteyen, değişiklik isteyen, şımarık ve alışverişte. Sürekli bir yenilenme ve tabiki güzellik güzellik güzellik… Bir gün alışverişte olması kafi gelmez, oradan bir SPA yapması, havuza girmesi, en güzel makyajı ve en güzel ojelerini sürmesi gerekir. Fashion dediğimiz kavram, ilgi duyan için pahalı, masraflı ama sizi mutlu eden alışveriş düşkünü sevgilinizden başka birşey değildir.

Devir değişince bu söylemlerin hedefi değişmezken ortamlar, kulvarlar ve yayınlar tabi ki değişiyor. Eskiden, hepimizin elinde olan gazetelerde, haftalık magazin dergilerinde, TV rehberlerinde boy gösteren şıklık akımları, mankenler, sosyete güzelleri, dünyanın moda ikonları; şimdilerde sosyal medyanın kucağında ve daha fazla kitlelere anında ulaşıyorlar. Hatta zaman yitilmeden ulaşılıyor diyebiliriz. Zira zaten en fazla bir hafta gündemde kalabiliyorlar, sosyal medyada güzel olmak, ünlü olmak da zor, devamlılığı sağlayabilmeniz için, sosyal medyada içeriğin de devamını sağlamanız, kullanıcılara kendinizi bir daha ve bir daha hatırlatmanız gerekiyor. Yanında sosyal medya içerik üreticileriyle geziyor artık bu simalar. Sürekli birinin fotoğraf çekmesi gerekiyor değil mi?

Sosyal medyada bir IT Girl akımı olduğu bariz, moda severler ve moda takipçileri bu kızları Instagramdan takip ediyor, milyonlarca takipçiye ulaşan bu moda ikonlarını tabi biz de takip ediyoruz ve neler yapmışlar neler giymişler, nereleri gezmişler gözlemliyoruz.

Sokak modası adına çok fazla tat veren giyimler gözükmese de, bu güzellikleri ve nereleri gezdiklerini milyonlar merak ediyor ve takip ediyor. Şimdi bakalım bu güzeller bu hafta neler giymişler, siz zaten onları tanıyorsunuz ama biz yine de isimlerini yazalım istedik.

 

Fotoğraf: @taylorlashea

Fotoğraf: @songofstyle

Fotoğraf: @peaceloveshea

Fotoğraf: @patriciamanfield

Fotoğraf: @ninasuess

Fotoğraf: @nikkimarinus

Fotoğraf: @mvb

Fotoğraf: @jeannedamas

Fotoğraf: @hoskelsa

Fotoğraf: @haileybaldwin

Fotoğraf: @gxiayan

Fotoğraf: @dilettabonaiuti

Fotoğraf: @darjabarannik

Fotoğraf: @camillecharriere

Fotoğraf: @bellahadid

Fotoğraf: @annabelrosendahl

Fotoğraf: @alwaysjudging

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!