Özel Tişört Tasarım Yapabilirsiniz
/
/
Özel Tişört Tasarım Yapabilirsiniz

Kişiye Özel Tişört Tasarım

Hayalindeki tişörtleri yaratmak isteyenler için sitemiz müşterilerine kişiye “özel tişört tasarım” unsurunu kendi tasarlama imkanını çok yakında sunacaktır. İster hediye etmek ister kendisi kullanmak için hayalleri tişörtlere taşıyacak olan sitemiz, onlarca seçeneği ile birbirinden özel objeleri bir arada sunacaktır. Herkese kendini özel hissettiren tişört tasarım, hem çok güzel ve özel bir hediyenin yapılmasını sağlamakta, hem de kişi tişört üzerinde ne görmek istiyorsa onu tişörtlere taşımaktadır.
Farklı ve özel olmayı sevenler için hiçbir yerde olmayan bir tişörte sahip olmak oldukça keyiflidir. En özel anların fotoğraflarını tişörtlere taşıyan web sitemiz, sevilen müzik sanatçılarını veya logoları kullanarak kendi tişörtünüzü tasarlamaya olanak sağlamakta, en ekonomik fiyatlarla en güzel tişörtleri satın almanızı sağlayan bir kanal olmaktadır.
Aradığınız tişörtü hiçbir yerde bulamadınız mı? O halde doğru adrestesiniz. Tişört çeşitlerinden birini seçin . Tişört tasarım olarak en kullanışlı site olan web sitemizde hayallerinizi tişörtlerinize taşıyın. Sevdiklerinizi mutluk etmek ve onlara çok özel olduklarını hissettirmek için kişiye özel tişört tasarlayarak orijinal tişört kalitesinde ürünler satın alın.

TİŞÖRT TASARLAMA AŞAMALARI

 • Tişört tasarlama menüsüne girin.
 • Beğendiğiniz tişörtü baştan yaratmak için seçin
 • İstediğiniz resim veya logoyu “Google Arama” bölümünden veya” Görseller” den seçin.
 • Dilerseniz bilgisayarınızda kayıtlı bir resim veya logoyu da kullanabilirsiniz.
 • Arama yaparken büyük boyutlu resimlerin seçilmesi yüksek çözünürlükte bir resim elde etme bakımından önemlidir. Net ve daha güzel bir baskı için büyük boyutlu resimleri tercih edin.
 • Birkaç alternatif içinde baskı tekniğine en uygun resmi işaretleyin.
 • Tişörtünüzün son halini onay için bize gönderin.
 • Onay geldikten sonra beden ve renk seçimini yapın.
 • Ödemenizi yapın ve siparişinizi tamamlayın.
  En kısa sürede tişörtünüz adresinize gönderilecek ve sonuçtan memnun kalacaksınız. İster kredi kartı ile ister kapıda nakit ödeme ile ödemelerinizi gerçekleştirebilir, sevgili tişörtlerinden aile tişörtlerine, bireysel tişörtlerden hediyelik tişörtlere kadar tüm gruplar için istediğiniz tişört tasarımını yaparak en kısa sürede siparişinizi teslim alabilirsiniz. 0 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan sizler de keyif alacaksınız.
  Tişört ve diğer ürünleri tasarlayabileceğiniz diğer siteler şu şekilde sıralanabilir.. Tisho Adresinizeteslim

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!