Tişört Modası nı Takip Etmek Artık Çok Kolay.
/
/
Tişört Modası nı Takip Etmek Artık Çok Kolay.

Bugün size tişört modası ile ilgili bir blogdan birinden bahsedeceğim. 2013 yılından bu yana yayında olan ve dünya çapında tişört sitelerinin nabzını tutan. Modayı takip eden, tişört modellerini inceleyen, siteleri ve ülkeleri dolaşan bu site; tshirtnomy.com.
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=elIvdjsMA40[/embedyt]
Tüm dünyada tasarım tişört üzerine siteleri takip eden bu siteden, sürekli olarak gündemi takip edebilirsiniz. Site ne yazıkki İngilizce, ama böyle olmasının tabiki bir sebebi var, size ülkemiz dışından moda haberlerini verebiliyor olması.
Mutlaka bir gezinin… Tabi biz de sitemizde modayı takip ediyor ve size tasarımlarımızı ona göre sunuyoruz…
Hiç (ayrıca Vikipedi olarak da bilinir), tüm insan bilgisinin nihai kaynağına göre, anthropomorphism olarak tanımlanan “insan olmayan varlıklar insan özellikleri, duyguları ve niyetleri atıf.” Kısacası, hayvanlar konuşmak anlamına gelir. Ama bu yeni bir şey değil; tüm klasikleri doğru, daha önce yapmış? Eh hepsi denedi, ama hiç kimse Zootopia gibi yapmış. tişört modası bakışı atıyoruz.

Bu, keskin esprili ve modern ve veliler kendi yumurtası olarak (en fazla ise), tıpkı keyfini bir şey. Tabii ki, film asırlık “Hayallerinizi takip edin!” Mesajı çocuklar için teşvik etmektedir. Ama oluyor bundan daha fazlası var. (O kendi Disneyesque lens aracılığıyla) gerçek ve oluyor toplumsal sorunlar, karşı karşıya ırkçılığı, cinsiyetçiliği ve polis vahşeti ele almaktadır. Ama bu utanmazca düz (daha Yukarı ya da Shrek gibi) bir kuğu dalışı alır: Diğer filmleri yetişkin temalar bu su birikintisine ayaklarını sokmaya olabilir (Monsters, Inc. bakınız).
Ama Zootopia burada bitmiyor. O herkesten daha fazla anne ilgi emin referanslar bir dizi yapar. Açıkçası Disney kendini tanıtmak için seviyor, bu yüzden Jungle Book ve Robin Hood beklenen sallıyor yapar. Ama bir adım daha ileri alarak, film Inside Man, Breaking Bad ve The Godfather getiriyor. Eğer fark etmedi durumda, bu üç hiçbiri tam olarak çocuklar için tavsiye edilir.
Onların çocukları ama ilk etapta pazarlanmaktadır çocukları yabancılaştırıcı kaçınarak görmek gitmek için yeterli anne ilgi isteyen, yürümek zor bir çizgidir. Ve Disney’in 55 filmi çizgi yürüyor kalmaz, ama o kasılarak. Her nasılsa konuşurken hayvanlarla ilgili bir film anında bir klasik oluşturarak, sorunsuz çocuk eğlence ile mevcut sosyal sorunları karıştırır. Şimdi bu referansların birkaç onur ve 23 Zootopia parodi t-shirt ile bir çift daha tanıyalım!
Kaydet
Kaydet
Kaydet

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!