Tişört Kombinasyonları

Tişört Kombinasyonları: senin Dolap Canlandırıcı için ipuçları

 

Bir moda rut sıkışmış? İnan bana, zaten sizin tarzı geliştirmek için gereken unsurlar var. Bana inanmıyor musunuz? Seth Cohen sor …

t-shirt kombinasyonları
“Willy Wonka yemeği ceketler sezonun kalemi olan,” “tişört birleşmeleri” Şu an yenilik tasarımcısı açıkladı. Defile bile üzerinde, herkes zaten sevdikleri online perakendeci koştu vardı ve (tabii ki özgün bir göze alamazdı) taklit emretti ve bir ile sona erdi önce kişiselleştirilmiş giysinin bu mevsim bir çift (üç için, üstleri) onları çok mutlu etti, ancak bu dönemden sonra geçti – ve yeni yenilik stilist farklı BT giysi aday çünkü sadece – o şey kendi gardırop o kadar çok yer alıyor neden insanlar şimdi merak ediyorum.
tanıdık geliyor mu? dayanan bir endüstri Bu çalışma biçimi her altı ayda ayakta kalmak için değiştirmek “olmalı”. Hiç merak insanlar tutmak ve sadece bu moda sadece onlar için değil karar veremez.

Jazz kadar Sizin Stiliniz En İyi tişört kombinasyonları

Peki ben mutlaka böyle olmadığını söylemek için buradayım. Ben zaten senin elinde başarılı bir kıyafeti için gerekli unsurları olduğunu söyleseydim bana inanır mıydın?
Çürük trendler gelip (sadece seviyor istifleme Meselesi geride bırakarak gitmek Marie Kondo düzeltebilirsiniz), ancak yıl sonra, yıl sizi hayal kırıklığına asla bir madde var: iyi ol ‘t-shirt.
Bu parçanın gücünü hafife almayın. çok yönlülüğü sayesinde bu (yoksa) gardırop en çok yönlü giysi biri. Hatta Yüksek Moda bunu benimsedi. Karl Lagerfeld, beyaz tişört ile imza Chanel elbise eşleştirilmiş beri 1991 yılında , kimse geriye dönüp gelmiştir. T-shirt bunu düşünmek bir moda rüyası-come-true;Onlar, ucuz, konforlu konum ve hemen hemen her topluluk ile gitmek.
Sorun olsun-kahve-to-go-while-you-Pokemon-go hayatı, neredeyse hiç kimse giysileri ile deneme için zaman ve / veya sabır en bugün, bu kadar acımasız, biz aynı şeyi giyen sona olduğunu tekrar tekrar.
Parlak tarafında, bu tarz rut kendinizi dışarı almak için boş zamanlarında bir sürü gerekmez. Biraz rehberlik ve hayal uzun bir yol gidebilirsiniz.

Yeni bir ceket ya da aksesuar ile eşleştirmek

Bu bir eski bir numara, ama insanlar yine de tavsiye bir sebebi var – çalışıyor. Bu eski giysiler hayat verecek ve aynı zamanda giyinmek ya da çok çaba olmadan bir kıyafet aşağı elbise için harika bir yoldur.
t-shirt ve ceket kombinasyonu
Eski tişört ile karıştırın:

    • Bir akşam yemeği ceket
    • Bir kolye (ler)
    • Bir atkı
    • Bir deri ceket
    • bir yelek

Bu aynı zamanda kişisel stil tanımlamak ve aksi bir şey herkes sahip gibi görünebilir bir giysi özelleştirmek için eğlenceli bir yoludur. stil görünüyor hakkında daha fazla bilgi için, konuyla ilgili yaptığı Infographic check out.

dokular korkmayın

mobilya her parça aynı malzemeden yapılmış olan bir oda düşünün. Tam anlamıyla, aynı malzeme. Değil, şimdi güzel bir görüntü? Bir Stanley Kubrick filmi için işe yarayabilecek, ama bir gerçek yaşam durumlarına muhtemelen karıştırmak için daha iyi olurdu. Aynı şey kıyafetler için de geçerli.
t-shirt combo
Soğuk aylarda, katmanlama bunun üzerine taban ve sıcak malzemeler gibi yumuşak, düz tişört çalma ile oyunun adıdır. sadece yaz aylarında katılan az katmanları vardır çünkü Ama, sen (keten şort bir çift ile bir düz tişört düşünün) dokular ile deneme alamadım anlamına gelmez. Akılda tutulması gereken iyi kombinasyonlar denim, tüvit, pul * ve deri şifon, ipek, dantel ve pamuk gibi yumuşak bir malzeme ile vardır. Bu ilginç bir kontrast oluşturur.
* Gün boyunca payetler giymek için gidiyoruz, kendi riski bunu!
Temel kural birim başına bir doku tutmaktır. Ben tasarımcılar daha önce birçok kez kot pantolon denim ceketler önerdi farkındayım, ama- bir gibi görünmek istemiyorsanız alopesi ile Muppet , biz her şeyi moda tasarımcıları demek yapmamalısınız.
Not: Ben yargıç anlamına gelmez. The Muppet şey bakmak ise, o zaman gidin! Sen öyle mi.

renkleri kucaklayın

Birleştiren renkler Anna Wintour oranlarda bir kabus olabilir, ancak panik gerek yoktur. Bu basit kuralı uygulayın ve her şey düzgün gidecek. Taban veya nötr renkler ve cesur gökkuşağı tonları: Ben giyinmiş, ben iki kategoriye ayrılır renkleri bölmek eğilimindedir.
en tshirt-renk-kombinasyonları-top-image
Taban veya nötr renkler, beyaz ve mavi griler, kahverengiler, bej tonları, siyah. o kadar çifti kolaydır ve herkes harika görünüyor, çok asil bir renk olduğundan bu kategoride mavi içerir.
Kalın ya da gökkuşağı renkleri vardır, sadece birinci kategori içine did not make it sesleri tüm koymak. Herkesin tarzı ya da zevkinize uygun olmayabilir.
gölgeler birleştirilmesi Oldukça güvenli bir şekilde kıyafet bir giysi ikinci partiden olması ve daha sonra parçaların geri kalanı birinci olmak var olmasıdır. Örneğin: bir siyah ceket, mavi kot pantolon ve beyaz eğitmenler ile eşleştirilmiş bir sarı tişört olabilir. Başka bir seçenek çok renkli aksesuar (çanta veya ayakkabı) ile nötr renkler tamamen oluşan bir kıyafet sahip olmaktır. Bu moda blogcular bir renk “pop” olarak bakın ne olduğunu.
Benden daha cesur olduğunu ve kutuda boya kalemi ile tüm oynamak istiyorsanız, o zaman bana renk teorisi denilen şey, ya da renk tekerleği sizi tanıştırayım. renk bir çift renk tekerleği içinde bulurlar yere bağlı dedikleri olacak tamamlayıcı, benzer, vb

Renk Teorisi

Tamamlayıcı renkler titreşimle çünkü benzer renkler uyumlu paletleri oluşturmak iken, birlikte iyi gitmek eğilimi yoktur. günümüzde biz gerçekten için oluşturulan (daha önce Kuler olarak da bilinir), Adobe Color gibi araçlara sahip, – Sen teori öğrenebilirler, ancak (you screwed bu durumda size bir grafik tasarımcı olmadıkça) Neyse ki bunu yapmak zorunda değilsiniz tasarımcılar, ama işe farklı kombinasyonlar anlamaya ölümlüler tarafından kullanılabilir. Kullanımı gerçekten çok kolay ve kendi yaratmak istemiyorsanız, her zaman diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan olanları kontrol edebilirsiniz.
Ve burada ve tek Coco Chanel alıntı (muhtemelen bağlam dışı) bir kullanmak için gidiyorum nerede: “. Dünyanın en iyi renk size iyi görünüyor biri olan”

İlham arayın

Bu makalede, herhangi bir yardım (yazıyorum malzeme ile her zaman olur) değilse sadece yavan iseniz, ya da her zaman Pinterest vardır. Ben tehdit olabileceğini biliyoruz; bazen el sanatları, yemek tarifleri ve yavru kedi yeraltına götürecek kara delik gibi görünüyor, ama doğru anahtar kelimelerle, “kıyafet fikirleri”, örneğin, yararlı ipuçları bir çift bulabilirsiniz. Tanrı bir rut gibiyim zaman ben ona çevirmek bilir. Orada yaparken, siz Printsome (utanmaz fişi) takip etmek isteyebilirsiniz.
Ayrıca gibi web sitelerini danışmanlık deneyebilirsiniz giyin ne kim ve Instagram keşfetmek (gerçi uyardı, bu sıkı bir bütçe üzerinde olanlar için iç karartıcı sonuçlara yol açabilir).

her şey başarısız olduğunda: Seth Cohen o kadar!

düğme-up ve tee açılan yıllardır civarında olmuştur ve başarı değişen derecelerde çıkardı edilmiştir. Klasik bir altında bir T-shirt (90 ‘grunge vibe için bir ekose düğme-up için gitmek) açık bir gömlek, ancak tersi de yapılabilir. Oc Seth Cohen sayesinde, bir süre için, ben düğme-up gömlek üstünde tişörtler giydi – uzun ve kısa kollu hem de harika görünüyor.
Eğer bunu çalışıyor gibi hissediyorum, ben karanlık, sade tişört ile hafif bir düğme-up için gidiş öneririz. Henüz sevimli Seth Cohen ya da sadece düz dışarı geeky Seth Cohen geeky gitmek ister ve bunun sonucunda – Bu kadar yapılır düğmeleri sayısına bağlı olarak akıllı ya da geçici bir görünüm olabilir.
Ayrıca hava soğuk olduğunda pratik ve şık hem de olma senin ikili moda hedeflerine ulaşmak edebilirsiniz tee üzerinde bir jumper, katman deneyebilirsiniz.
Hiç kendinizi her şeyi üzerinde vurguladı bulursanız, sadece bu moda eğlenceli olması gerekiyordu unutmayın! çok ciddiye almayın. Kylie Minogue bir zamanlar dediği gibi: “Siz gerek hitlerinizi seviyorum ve gerek senin özlüyor seviyorum.” Bu muhtemelen o kullanılan kesin sözler değil, ama onu noktası olsun.
Gittikçe daha çok moda ipuçları? Sonra onları yolumu göndermek! o moda söz konusu olduğunda hep öğreniyorum. Aşağıya bir yorum bırakın ya da sosyal medya herhangi biriyle bize bir mesaj göndermek.
Bu arada, daha müthiş içerik için Printsome Blog okumaya devam edin.
Kaydet

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!