Tasarım Tişört Soğutmalı Özel
/
/
Tasarım Tişört Soğutmalı Özel

Japonlar Yine Yapacağını Yapmış; Özel Tasarım Tişört

Japon bir mucidin inanılmaz mı dersiniz artık işgüzarlık mı dersiniz bilemeyeceğimiz özel tasarım tişört ürünü

Özel tasarım tişört ürünlerde elektronik bazı parçaların kullanılmasına artık neredeyse alıştık ama böylesi bir ilk

Küresel ısınma gerçekten artık insanoğlunu zorlar durumda, sıcaklar bunaltıcı bir nem ve hiç bir zaman ılık ya da soğuk esmeyen sürekli sıcak esen rüzgar. E tabi insanoğlu da buna karşı boş duracak değil, mutlaka ki bir çözümler üretmeye çalışacak. tasarım tişört tabi nereye kadar olur onu şimdiden kestirmek çok zor. Malum, bir yandan dünyanın üzerinde her türlü pisliği yap, bir yandan da dünyanın dengelerini tekrar hizaya sokmak için elinden gelen tüm teknolojik çalışmaları kullanmaya çalış. Aslında hiç heba etmesen olmaz mıydı sanki? Demek ki olmuyor herhalde, bu kadar saçma bir şey olabilir mi? Oluyor işte… Tasarım tişört…
İşte bu sıcak günlerimizde viz insanoğlunu bir nebze olsun serinletir umuduyla, bir çinli midir Japon mudur, bilemediğimiz bir arkadaş, biliyoruz da işimize gelmiyor aslında, kendisine böyle bir ürün hazırlamış bir de onu internetten satma havalarına girmiş… 228$’a sattığı vu önden düğmeli özel tasarım tişört, ya da gömlek, artık her neyse, bir de üstelik pil kullanıyor. Bildiğiniz gibi kuru pillerin doğada erimesi ve yok olması çok zor. Yani yine kendimize yararlı bir şey yapacakken doğayı kirletmekten kaçınmıyoruz ve tekrar doğanın canına ot tıkayıp, üstüne bir daha bize sıcaklık ya da kar ya da oksijensizlik olarak dönmesine yol açıyoruz. Bu gerçekten çok acınası bir durum.
Neyse biz konumuza dönersek, bir kaç tane bilgisayar fanı ve basit bir pil devresiyle evde kendimizin de yapabileceği, çok basit bir özel tasarım tişört için kalkıp ta o kadar para vermeye değer mi bilemiyorum. Sonuçta dümdüz tişört değil mi yani?

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!