Putin Baskılı Tişört

UEFA Avrupa Ligi bildiğiniz gibi ateşli liglerden biri, bu ligin 2. Tur maçlarında Fenerbahçe sahasında yapılan karşılaşma sonrası, Rus futbol takımı Lokomotiv Moskova’yı 2-0 yendi tabi. Maçın bitişinden hemen sonra, futbolculardan biri formasını çıkardı ve Lokomotiv Moskovalı Rus oyuncu Dmitri Tarasov, Rusya devlet başkanı Putin’in fotoğrafının yer aldığı baskılı tişört ile soyunma odasına gitti. Putin’in fotoğrafının altında ise ‘En kibar insan’ yazısı yer alıyordu. Oyuncunun bu hareketi tabi fenerli taraftarlardan tepki çekti.

Son Yılların Modası

Son yıllarda resimli tişört bastırmak gerçekten oldukça moda olsa da, aslında bu moda yaygınlık modası. Ve açıkçası son derece antipatik. Tişört seçimlerinizde bu tarz fotoğraf baskılı tişörtler tabi tercih edilebilir, ama aile bireylerinin tişört baskı haline getirilmesi, bunun giyilmesi açıkçası bize çok antipatik gelmekte. Hem sanat yoksunu baskılı tişört ortaya çıkmakta, hem de bu tişörtleri giyenleri gördükçe görüntü kirliliğinin farkına varılmakta.

Farklı tasarımlar her zaman ilgi çeker

Son dönemde yazılı tişört modası tabiki haklim bir konu. Hem gittiğiniz mekan ya da etkinliğin konseptine uyabilecek, ya da tuh halinizi yansıtacak tişörtler gerçekten çok ilgi çekiyor. Özellikle bazı moda ikonları ve ünlülerin bu tişörtler ile sokaklarda görülmesi, takipçileri ve sevenleri tarafından bu tişörtlerin ilgi görmesini sağlıyor. Gerek espri nitelikli kelime ve cümlelerin yazılı olduğu, gerek ise ruh hallerinin yansıtıldığı bu tişörtler, bazen de mesaj içerikli olabiliyor. Akşamdan kalmayım, zenginim ama yastayım, ben gecelerin prensiyim, prenses olsaydım tekila içmezdim, ego şımarık bir çocuktur… gibi pek çok mesaj içerikli tişört piyasalarda yer buluyor. Özellikle bayanlar, sokak modası içerisinde bu tişörtleri ve koyu renk jeanleri tercih ediyorlar.
 

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!