Özel Tasarım Tişört Üzerinden Hakarete Dikkat…
/
/
Özel Tasarım Tişört Üzerinden Hakarete Dikkat…

Özel Tasarım Tişört Alırken Mutlaka Dikkat Edin

Yazılı özel tasarım tişört alırken, mutlaka ne yazdığına dikkat edin, yabancı dil bilmiyorsanız almayın

Sıcak yaz günlerinde, özellikle tatil zamanları ve tatile çıkmadan önce vaz geçilmez kıyafetlerden biri de tişörttür. Ve tişörtünüzün özel tasarım tişört olmasını istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Fakat bugün size farklı bir konudan bahsedeceğiz.
Son senelerde, gelişen tekstil teknolojisiyle de birlikte, çok değişik ebat ve içeriklere sahip özel tasarım tişört üretilmekte. Özellikle genç kitleler tarafından çok benimsenen bu giyim tarzı, modayı takip etmenin en ucuz yollarından biri. Ülkemizin tekstil üretimi bakımından alt yapısının çok güçlü olması bizim için tabiki avantaj.
Fakat son dönemde ayrıca türeyen bir yazılı tişört modası gelişmekte ve bir çok insan da alıp giymekte. Genelde ingilizce yazılı olan bu tişörtlerin üzerinde, komik sözler, şahsi sözler olabildiği gibi, kötü sözler içeren laflar da sarfedilebilmektedir. Ayrıca milletimizin dini inançlarına aykırı bazı deyişler de bulunabilmektedir. Zira namaz kılan bir kimse, “no god no war” gibi içerikli bir tişört giymesi durumunda, namazı sakata gelebilir.
Ayrıca özel tasarım tişört aldığınız zaman, inançlarına bağlı bir insansanız, mümkün olduğu kadar, anlamadığınız dillerde yazılmış tişörtler almamaya dikkat etmelisiniz. Çince, Japonca ve hatta Arapça yazı bulunduran tişörtlerden kaçınmalısınız. Tişört üzerindeki desenlerin namazınızı sakata getirmeyeceğinden emin olmalısınız.
Özel tasarım tişört yaptırarak, hazır butik, konfeksiyon giyimlerden uzak durarak, üzerinde ne yazdığını ya da ne olduğunu bildiğiniz, emin olduğunuz tişörtleri gündelik giyimlerinizde kullanmanızda fayda görülmektedir.
Ayrıca kendi tasarımlarınızı bizlere yollayarak ya da tasarım modülümüzü kullanarak ve tasarlayarak da kendinize emin olduğunuz bir tişört yapmanız pekala mümkün. Ayrıca önemli günlerde, eşinize dostunuza sürpriz yapmak istediğinizde, her zaman için sitemizin güvenli ortamında, özel olarak kendinize ait tasarımlar yapabilirsiniz.
Ayrıca yurtdışında beğendiğimiz sitelerden; http://bikerbrand.com/ veya yine http://www.highsnobiety.com/ gibi sitelerden beğendiğiniz modelleri bizden talep edebilirsiniz. Böylece güvenebileceğiniz, emin olduğunuz, beğendiğiniz bir tişört sahibi olabilirsiniz. Unutmayın ki giyinmek önemlidir, kendinize bakmanız, kılık kıyafetinizin çeki düzenli olması sizin için önemli olacaktır.

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!