Nasıl Bir T-Shirt Tasarlamalı: Mitxel Gonzalez
/
/
Nasıl Bir T-Shirt Tasarlamalı: Mitxel Gonzalez

Yaklaşık yirmi yıl boyunca, bir tasarımcı, ressam ve sanat yönetmeni olarak çalıştıktan sonra, Mitxel Gonzalez’in bir t-shirt tasarımı için gerekenleri bilmesi çok normal. Gonzalez; Disney, L’Oreal, Volcom, Guggenheim Müzesi Bilbao, Lexi gibi uluslararası alanda tanınan markalarla çalışmış üstün yetenekli bir tasarımcı.
T-Shirt Magazine’e vermiş olduğu roportajı veriyoruz sizlere:

BİR TASARIMCI, POSTER OLSUN YA DA T-SHİRT OLSUN, NELERDEN İLHAM ALABİLİR

Genellikle ben bile bazen doğrudan ilişkili bir ürün aklıma gelerek tasarlayamıyorum. Fotoğraf bankalarına bakıyorum, farklı ortamlardaki güncel tasarımları inceliyorum, popüler dünya kültürünü inceliyotum, farklı kaynaklardan görsel öğelere bakmak incelemek bana asıl ilhamı veren şey sanırım. Genellikle mizah duygusu, gerçeküstücülük ve pop kültürü ile yaratıcılık çalışırım.
Ben her bir tasarım için reklam konsepti çalışmak isterim genelde, bu yüzden bir şeyler tasarlamak zorunda hissederim, ben tema ile ilgili bilgi aramak ve ben bir beyin fırtınası olarak tema ile ilgili kelimeleri yazmak ve sonra sonra kağıt üzerinde kalem ile bazı hızlı eskiz yapmak.
Daha sonra yaratıcı bir fikir aldıktan sonra bunu geliştirmek için farklı teknikler kullanır. Bazen kağıt üzerinde doğrudan boyayın ve sonra ben grafik yaratma yazılımı ile doğrudan benim bilgisayarda çalışmak onu ve diğer zamanlarda dijital ortama için görüntüyü taramak. Ben tanımlanmış bir grafik tarzı var, ben bütün yarattıkları oldukça eklektik olduğumu düşünüyorum diyemeyiz altın rule.I zorunda kalmazsınız her tasarım farklı ihtiyaçları vardır. tecrübesi tüm yıl boyunca ben ilham bulmuyorum zaman, önceki day.Sometimes için tamamen farklı bir grafik stiliyle bir şey yaratmak için yetenekli olduğum her gün çok farklı grafik becerileri öğrendim ve ben engellenen hissediyorum yaratıcı fikir, ben yürüyüş için dağlara gidip uzakta iş fikrimi tutmak ve geri stüdyomda olduğum zamanlar, sihirli fikirler daha kolay akar. Bu benim için iyi çalışıyor kolay bir hiledir.

Ben, daha önce yorumladı ettik her tasarımın ilham farklı kaynaklardan gelen gibi nasıl?

T-shirt tasarımı için bir fikir geliyor. ilham Behance.net ise benim favori kaynaklarından biri, ben denemek, orada tasarımcılar ve farklı yaratıcı alanların sanatçının bin ve o görevin bir istemci gelen world.When dört bir yanından tasarım ve sanatsal eğilimlerin büyük bir vitrin var istemci, hedef kitle ve yaratıcılığımı beslemek için güncel tasarım trendleri ihtiyaçları hakkında bilgi almak için. Yani iyi bir tavsiye rakip yapıyor ve bir şey daha iyi olduğunu yapmaya çalışıyor ne bakmaktır, bazı yıldan beri DesignbyHümans aktif bir üyesiyim. Ben onların t-shirt tasarım yarışmalarından bazı kazandınız ve benim tasarımlar gibi Star Wars Disney gibi özel koleksiyonlara seçilmiştir. Bir tasarım topluluğunun içinde olmak size, ne yaptığını biliyor kendi eserlerinden ilham almak ve kendi tasarımları hakkında kendi görüşlerinizi bilmek ve bunları nasıl geliştirebileceğimizi bilmek dünyanın her yerinden tasarımcılar, tanışmak için fırsat verir.

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!