Film Tişörtleri ve Dizi Tişörtleri
/
/
Film Tişörtleri ve Dizi Tişörtleri

Film Tişörtleri ve Dizi Tişörtleri

İnternet yaygınlaştıkça artan izleyici kitleleriyle buluşan kült dizi ve sinema filmleri, her zaman tişörtler üzerinde yer alacağa benziyor

Televizyon ya da sinema, film ya da dizi… Hiç farketmeksizin, ekol olan her yayın için bir tişört modasıdır gidiyor. E haliyle biz de bu modaya yönelik küçük bir çıkarma yapalım istedik, dizi tişörtleri ve film tişörtleri konusunda bir çok çalışmayı da sitemizde yayınladık.
Film tişörtleri, aslında çok da yeni bir moda döngüsü değil, uzun yıllardan beri olan, ama ülkemizde pek fazla düzgün film gösterilmediği için ayyuka çıkmayan bir konuydu. Ama artık oldukça fazla talep görüyor ve oldukça fazla çeşit var.
Teknolojinin de tabiki ileri seviyelere gelmesiyle, internet sitelerinin artması, internetten tişört satış sitelerinin artışı bu konuda önayak olmuştur. Yabancı dizilere ayrıca internetten de rabet çok fazla olduğu için, takipçileri, eskiden bizlerin takip ettiği fanzinleri takip ederler gibi dizifilmler takip eder, alt yazılar hazırlarlar oldular. Her evde artık internet ve bilgisayar var malumunuz.
Ülkemizde fena şekilde izlenen, farzımisallerden; Game Of Thrones tişört modası da aldı başını gidiyor. Bu diziye ait birkaç tişört çalışması bizim de sitemizde bulunmakta, mümkün olduğu kadar tasarım tişört ile sizi buluşturmak istediğimiz için, mümkün olduğu kadar farklı tişörtler koymaya özen gösteriyoruz tabiki.
Mesela Star Wars ile ilgili bir çok özel tasarım tişört bulabilirsiniz. Bu tişörtlerin kalitesi de tabiki bir çok online tişört satış sitesinin yanında süper kalite…. %100 Pamuk tişörtlerimizin hem tişört hem de baskı kalitesi mükemmel diyebiliriz. Bu yüzden, ücretsiz iade garantimiz dahilindeki online satış sitemizden, gönül rahatlığıyla beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
Game of thrones dışında, Breaking Bad,The Big Bang Theory, Family Guy, Dexter, Simpsons gibi bazı dünyaca izleyici kitlesi olan dizilerden de tişörtler koymaya çalışacağız. Ama dediğimiz gibi bizim işimiz tasarım tişört. Tasarlayacağımız konu netleşince ancak bu ellerden bazı şeyler dökülebilir.
Sadece dizilerin değil, film karakterlerinin de bir çok tasarımını çok yakında sitemizde bulabileceksiniz. Bu yüzden mutlaka sitemizi, facebook sayfamızdan ya da diğer sosyal medya hesaplarımızdan izleyin….
Kaydet
Kaydet
Kaydet

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!