Bu Haftanın Tshirt Altılısı
/
/
Bu Haftanın Tshirt Altılısı

Bu hafta, tshirt altılısı köşemizde Moskova’dan Olgalolo, Kore’den Very Moment, Almanya’dan Paul Prinzip, Kanada’dan Isabelle Feliu, Chita Rusya’dan Kostyanero ve Finlandiya’dan Salmainna’yı misafir edeceğiz. Tasarımcıların evrensel dünyasında, bir kürek daha daldırıp çekerek ilerliyeceğiz.
Kırık Kalpler Nereye Gidiyor
Olgado nun bu sıradışı çalışması bir sevgililer günü kartı aslında, kırık kalpleri paketleyen üç kadın. Gerçekten son derece epik bir çalışma.
Isabelle Feliu bizim bildiğimiz Pamukkale’ye, evet evet, Denizli’deki Pamukkale’ye değişik bir bakış açısı katmış, palmiyelerin flamingo pembesi travertenlere eşlik ettiği bu çalışma, kanvas bir tablo ya da sticker olarak buradan alınabilir, tshirt de var merak etmeyin.
Karağaç Yedi
Orjinalinin de satışta olduğu bu çalışma, benim sevdiğim türden bir kolaj.  Sıra dışı ve bulmacalarla dolu, içine sizi çeken bir girdap gibi. Ne anlatıyor diye sıkılmadan saatlerce bakabileceğiniz bir çalışma diyebilirim size. Kanvas tablo olarak sunulan bu çalışma gerçekten sıradışı.
Zihin Biçimi
Farklılık yaratan değişik çalışmalardan biri. Genellikle hatunların beğeneceği tarzdan diyebileceğimiz bu çalışma, alıp sizi ilerilere götürüyor. Nevresim takımından yastığına kadar pek çok uygulaması var. İleride biz de çalışmalarımızı, farklı yüzeylere uygulanabilir duruma getireceğiz. Her şey zamanla…
Disforia
Neden Geç Geliyorsun
Bu eserde de, beklemekten ağaç olmuş seksi bir bayan var diyebiliriz sanırım, en dar bakış açımızla… Kanvas tablo olarak satışta olan bu eser, renkleriyle beyaz duvarlar için biçilmiş kaftan…
Mümkün olduğu kadar bundan sonra, sizlere haftalık olarak, böyle seçkiler yapmaya çalışacağız. Dünya kazan biz kepçe, sizin için ilginç çalışmaları su yüzüne çıkartıp tanıtmaya çalışacağız. Tabi bir çok açıdan artık yurtdışından bir şeyler almak biraz zorlaştı. Zira PayPal da ülkemize kapandıktan sonra, yurt dışına bir şeyler satmak ya da yurt dışından bir şeyler almak iyice zorlaştı. Umarız ki bu duruma çözüm bulacak birileri çıkar, ve ülkemizdeki sanatçılar yurt dışına satış yapabilirken, yurt dışında beğendiğiniz objeleri de satın alabilir duruma gelirsiniz.

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!