Bayan Tişört Modelleri Kolsuz Tişörtler
/
/
Bayan Tişört Modelleri Kolsuz Tişörtler

Bayan tişört modelleri çeşitliliği

Şu İstanbul’un Havalarında Bayan Tişört Modelleri

Havalar bu yaz oldukça sıcak geçti, ama tatiller de bir o kadar boldu aslında değil mi? Bu yaz da bir çok marka bayan tişört modelleri seçeneklerini oldukça geniş yelpazelerde tuttu. Bu geniş yelpazenin bir kısmını da kolsuz dikim tişörtler kapladı. Özellikle sokak modası takipçileri, kolsuz giyimi tercih etti. Bu tarz tişörtler, kombinlemeye çok uygun olduğu için bayanlar tarafından sıkça tercih edilmekte. Üstüne bir şeyler giyilebilmekte. Rock şıklığı sağlayan bu görünümler, özgüveni yüksek kadın görünümünü ortaya çıkarmakta.

İstanbul’un nemi insanı öldürmeden tek çare tişört

İstanbul hava ve nem olarak geçekten yazları çekilmez bir hal alıyor, özellikle çalışan kadınlar için çekilmez bir dert olabiliyor. Yazın, hele de arabanız yoksa, bir yerden bir yere gitmek gerçekten zulüm. Toplu taşıma araçlarına binseniz bir türlü binmeseniz bir türlü. Metrobüs denilen olguya bayanların binmesi ise gerçekten çok zor. Zira sürekli itiş kakış, ve çok sıcak tabi ki. Metrobüse bindikten sonra ama rahatsınız, klimatize ortam, bir de yer bulup oturduysanız harika. Sokaklarda boy göstermek istediğinizde ise, Nişantaş’da bir kafeye kendinizi atana kadar sıcağı çekmek durumundasınız. İşte bu kolsuz kesim tişörtler bu aşamada gerçekten çok şık durmakta ve sokak modasını tkip eden bayaanlara da çok yakışmakta. Bu arada Rüzgar tişört tasarlamış bir bakarsınız

Artık çeşit bol

Bir çok çeşit tişört artık zaten bulunabilmekte, ve oldukça fazla da seçenek var, kesimler biçimler baskılar. Baskılı tişört modası zaten bütün dünyada aldı başını yürüyor. Moda çeşitliliği gerçekten dünyada farklı yönlere ilerliyor. Fakat bir yandan da kalitesinin düştüğü hissedilmiyor değil hani. Kumaşlardaki kalite düşüşleri gerçekten çok can sıkıcı, kaliteli kumaştan dikilmiş ürünler ise çok pahalı ve genellikle belli bir kesime hitap etmekte. Bu yüzden hem kaliteli kumaşa sahip hem de güzel tasarım tişört bulmak gerçekten çok zor. Bir de buna kaliteli baskı yapılanını bulmak hakikaten zorun da ötesinde. Baskıyı da geçtim, %100 pamuk tişört bulabilmek hakikaten zorluğun derecesini iyice yükseltmekte, gerçekten sağlıklı bir ürün bulabilmek çok zor. Bayan tişört modelleri çeşitliliğini arttırmış olsa da, kalite git gide düşmekte ve ithal ürünlere rağbet bunu tetiklemekte.
Tekstil ürünleri bakımından cennet olan ülkemizde, üretimin desteklenmesini ve eski kalitenin tekrar gelmesini tabi ki umuyoruz. Biz de tüketiciler olarak, alacağımız ürünlerde ucuzluk yerine kaliteye dikkat edersek, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü ürünler kullanmış oluruz. Tabi ki moda çok önemli, ama sağlığımız da önemli değil mi?

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!