Baskılı Tişört Markası Oluşturuyoruz
/
/
Baskılı Tişört Markası Oluşturuyoruz

Bazıları için blog ve içerikler pazarlama yapmanın sadece bir amacı olarak görülür, İçerikler de bu bağlamda oluşturulur. Ama bizim bloğumuzda, moda unsurları yakından takip edilmek üzere devam etmektedir. Yazılarımızın bazıları yurt dışından bazıları da yurt içinden, ilk öncelik olarak baskılı tişört modası ile ilgili olmak üzere, akabinde ise moda unsurlarının tamamı ile ilgili olarak bazı yazılar, ve çeviri makaleler içeriğimizde yer alacaktır. Bloglar, bir web sitesinin ses ve ruhudur, web sitesini güncel tutmanın, sitenin müdavim tabanının oluşturulabilmesinin bir yoludur. Bloglar; komik, ciddi, depresif, yaratıcı, kurumsal ve hayal edebileceğinizin ötesinde haberler sunar.
T-shirt üretim tesisleri ya da satıcıları değil, tüm moda unsurları ile ilgili haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. Tabi sitemize uğramışken, tasarımlarımıza ve ürünlerimize de bir göz atmayı unutmayın deriz.

Şimdi yeni bir tişört markası oluşturalım

Mesela geçmişi 500 yılı aşan bir marka olduğunu söylesek, ve isminin de Avakado olduğunu. Girişimcilik gerçekten çok heyecan verici bir şey ve genel olarak moda girişimcileri sektörlerine hiçbir şey bilmeden girebiliyorlar. Yolda donanımlanıyorlar, ilerledikçe öğreniyorlar ve buna göre hareket ediyorlar. Aslında tabiki kaliteli bir tişörtünüzün olması önemli ama tişörtün yanında, tişörtün üzerine uygulanan baskı da önemli. Yani desen… Üstüne giyeni yansıtacak olan desen, farklı olmalı. Elbette Avakado isimli bir marka yok. Ama şimdi baştan yarattığımızı düşünelim…
Daha spesifik olmak gerekirse, Star Wars desenli tişörtleri belki her yerde bulabilirsiniz, ama R2D2’nun tost makinesine dönüştüğü bir çizimin bulunduğu bir tişörtü heryerde bulamayabilirsiniz. İşte bizim de amacımız size bu tarz desenleri kaliteli tişörtlerin üzerinde, insan sağlığını kollayan boyalarla uygulayarak sunmak. Hatta kapınıza kadar teslim etmek. Online tişört almak biraz handikap gibi gelebilir size, zira özellikle bayanlar, üzerlerinde görmeden birşeyler almayı pek sevmezler. Pek yakında belki bir mağazamız da açılır ne dersiniz?
Hah ne diyorduk, evet avakado… Dünyada avakadonun yaklaşık 500 çeşidi var biliyor muydunuz, tohumları olan, olmayan, küçük olan büyük olan, yeşil olan sarı olan, ve bunlarla hemen hemen her tarif uygulanır ve özellikle suşilerde yer bularak tüketilir. Tişört işi de böyledir ki, 500 çeşit bile olsa yetmez daha fazla çeşit beklenir ve hepsi de miktarları farklı olarak tüketilir. Yani zevklerin tamamına hitap etmek çok önemlidir bu işte. Kimisi çılgın şeyler severken bazı insanlar sanat desenlerini tişörtlerinde görmek isterler, bazı insanlar denizcilikten hoşlanırken, bazı insanlar ise araba yarışlarını severler. Yani hitap edeceğiniz kitle ülkenizdeki herkes ise, sitenizde bütün çeşitleri bulundurmanız gerekir.
Neyse, sanırım bu kadar bir giriş yeter, zira markamızı yaratmanın prensiplerine ve diğer unsurlara yarın deyinmeye devam edeceğiz.
Kaydet

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!