Bahar Aylarında Trend Uzun Kollu Tişört
/
/
Bahar Aylarında Trend Uzun Kollu Tişört

Uzun kollu tişört modası genelde güz aylarında hareketlilik gösteriyor. Bu aylarda insanlar havaların biraz daha soğumaya başlaması ile ne terletecek kadar kalın kıyafetler ne de üşütecek kadar ince kıyafetler tercih ediyor. Biraz ince ancak uzun kollu tişörtler tam da bu mevsimin en çok tercih edilen kıyafet türü.
Pantolonlarla ve eteklerle ya da eşofmanların üstüne rahatlıkla giyilebilen bu güzel tişörtler her alanda da kendini göstermeye devam ediyor. Farklı tasarımları üretmeye özen gösteren stilistler kendilerini sınırları aşmak adına bir hayli zorluyorlar. Farklı baskı türleri ile tişörtler üzerinde renk ve desenlerle adeta dans eden tasarımcılar her sezon müşterilerin kalbini kazanmak adına büyük işler başarıyorlar.

İsimsiz Kahramanlar Tişört Dünyasını Sallıyor

Tişört dünyasında özellikle de uzun kollu tişört sektöründe adeta bir çığır açan tasarımcılar her sene başka bir tema ile moda dünyasında bir devrim yaratıyorlar. Uzun kollu tişörtlerde hem sade olanlar tişörtler hem de önü baskılı tişörtler çeşit bakımından müşteriler için fazlaca stoklarda yerini alıyor. Son zamanlarda tişört tasarımlarında melek kanatları öne çıkıyor. Tişörtün sırt kısmına iri desenler halinde yerleştirilen melek kanadı desenleri son derece şık ve orijinal bir görüntü sunuyor. Melek kanatları gibi birçok farklı tasarım daha piyasaya süren tasarımcıların önümüzdeki günlerde ne gibi tişört çılgınlığının altına imza atacakları merak konusu.

Uzun Kollu Tişörtlerde Kapüşonlar

Uzun kollu tişörtler sıfır yaka, v yaka, polo yaka gibi modellerin ardından artık iri cepli ve kapüşonlu olarak da üretime sunuldu. Güz aylarında hafif yağmurun serpiştirmesi saçları ıslatması gibi tatlı esintiler karşısında iyi bir korunak sağlayan kapüşonlar tişörtlerde kullanılarak insanların yanında şemsiye taşıma zorunluluğundan kurtarmış oldu. Sırt tasarımlarının bile farklılık gösterdiği tişört çeşitlerinde insanlar ne tür bir alışveriş yapacaklarına karar veremedikleri gibi fiyatların uygunluğu da herkesi şaşırtmaya yetiyor.
Mağazaların tezgâhları, reyonları karış karış müşterilerin tişört merakı ile dolup taşıyor. Bu konudan da sadece tezgâhtarlar şikâyetçi olsalar da sektörün canlılığı sayesinde onlar da yorgunluklarını unuttuklarını belirtiyorlar. Tişört satın almaya uzun yıllar daha devam edilecek gibi duruyor.

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!