2017 Uzun Kollu Tişört Modelleri
/
/
2017 Uzun Kollu Tişört Modelleri

Uzun Kollu Tişört Trendi Sürecek Mi?

İşte yaz kış dört mevsim giyilebilecek, rengi, deseni, şekli, kesimi nasıl olursa olsun erkek ve bayanların ve kız ya da erkek çocukların mutlaka gardıroplarında yer alan temel taşlardan biri daha. Tişörtler. Çalışan kadının hafta arası ofis şıklığı, hafta sonu rahatlığın vazgeçilmezidir tişörtler. Erkeklerin baş tacıdır tişörtler. Çocukların şirinlik muskasıdır uzun kollu tişört ler.

Bu Yılın Trendi Yine Uzun Kollu Tişört

2017 yılında da yine sezon modelleri ile tişörtler çok revaçtaydı. 2017 Uzun Kollu Tişört Modelleri slim fit, kareli, dar kesim, bol kesim, spor kesim, desenli, cepli, cepsiz, kollu, kolsuz, uzun ya da kısa. Her bedene ve yaşa uyan bir tişört çeşidi bulmak çok kolaydır aslında. Yeter ki vücut tipinizi bilin ve ona göre bir tişört modeli tercih edin.
Bu yıl en fazla tercih edilen tişört modelleri rahatına ve şıklığına düşkün bayanlar için tasarlanmış basic tişörtler, sade şıklık elde etmek için tasarlanmış Jean veya chino pantolonlarla kombine edilebilen kısa kollu japon yaka tişörtler oldu.
Erkeklerde ise özel kalıbı sayesinde işyerlerinden araç kullanımına kadar her alanda rahat ve şık olmalarını sağlayacak modern fit erkek tişörtleri ile trend modeli ve dar kesimiyle stilleri belirleyen kolu katlanabilir tişörtler oldu.
Tercih edilen renkler yine bol ve göz alıcı olmasına rağmen bu yıl ekoseli, kareli tişörtler sıralamanın altlarına düşerken çizgililer ön plana çıktı. Yine de kış mevsiminde ekose ve kareli tişörtlerin rüzgârı tekrardan esecek gibi gözüküyor.
2017’nin tüm mevsimlerin de tişörtler popüleritesini kaybetmeden devam ederken genellikle kombin olarak kullanılan büyük aksesuarlar ve iri takılar yerine küçük ve sade takılar tercih edildi. Yeni sezonun moda defilelerinde sıklıkla karşılaştığımız iri aksesuar ve takılar bakalım moda sever bayanlar tarafından yeni sezonda da rağbet görecek mi? Bekleyip göreceğiz…

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

REGISTER AND GET YOUR DISCOUNT CODE NOWBe aware of current discounts!